СФНУ
1
Год опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
4
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
825
Последний визит на сайт
3 дня назад
10 років в продажах, швидко безпечно, якісно здати або продати нерухомість.
Допомогаю знайти нове житло.
Допомогаю продати або здати своє житло.

Продажа домов (2)

  • 70 000 $
    569 $/м²

    лисенка, 25

    Відеотур
    123 / 110 / 13 м²
    2 этажа
    5 сот
    6 комнат и более
    1990 год постройки
    3 дня назад
    ТЕРМІНОВО! Будинок 123 м² у Самборі — 7 кімнат, меблі та техніка вже включені! Продаж будинку в м. Самбір, Львівська область Пропонується до продажу просторий житловий будинок у місті Самбір, всього 75 км від Львова. Основні характеристики: Загальна площа будинку — 123 кв.м 7 кімнат (суміжно-ізольоване планування) Простора кухня (є на першому та друму поверсі) Санвузол суміжний (ванна) Індивідуальне опалення — газовий котел Комунікації: Вода — свердловина та криниця Каналізація — септик Ділянка та додаткові споруди: Земельна ділянка — 5 соток Гараж Літня кухня Велике подвір’я Територія повністю огороджена Стан: Будинок у хорошому житловому стані — можна одразу заїжджати без додаткови...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • 45 000 $
    556 $/м²

    шевченка, 17

    81 / 72 / 9 м²
    2 этажа
    25 сот
    2 комнаты
    1970 год постройки
    3 дня назад
    Продається будинок у селі Товщів, лише 20 км до Львова, поряд із селом Давидів. Основні характеристики: • Загальна площа будинку — 81 м² • Земельна ділянка — 25 сотих (під будівництво та обслуговування житлового будинку) • Будинок цегляний, потребує ремонту Планування: • 2 ізольовані кімнати • Кухня • Мансарда • Тераса Комунікації: • Пічне опалення (газове) • Світло • Вода — власна свердловина Додатково на ділянці: • Літня кухня • Сарай • Підвал • Сад з фруктових дерев • Територія огороджена Локація: • Поруч зупинка автобуса та магазин • Неподалік ліс і річка Товщівка • Тиха, зелена місцевість — ідеально для життя або під інвестицію. Ціна: 45 000 $ Пропозиція від агентства
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.